Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym

Orzel

Konsultacje


sds

imię i nazwisko

kontakt

termin

dr hab. inż. Dariusz Tomkiewicz
prof. nadzw.

94 34 78 272
dariusz.tomkiewicz@tu.koszalin.pl

piątek 11:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

dr inż. Sławomir Nagnajewicz

94 34 78 366, 94 34 78 371
slawomir.nagnajewicz@tu.koszalin.pl

wtorek 11:00 - 12:00

dr inż. Jarosław Chodór

94 34 78 388
jaroslaw.chodor@tu.koszalin.pl

poniedziałek 8:45 – 9:15
środa 8:45 – 9:15

dr inż. Grzegorz Chomka

94 34 78 477
grzegorz.chomka@tu.koszalin.pl

środa 8:45 – 9:15
środa 11:00 – 12:00 (co drugi tydzień)

dr inż. Wiesław Szada–Borzyszkowski

94 34 78 448
wieslaw.szada-b@tu.koszalin.pl

poniedziałek 15:00 – 15:45 (co drugi tydzień)
sobota 8:00 – 8:45

dr hab. Walery Sienicki
prof. nadzw.

94 34 78 249
walery.sienicki@tu.koszalin.pl

wtorek 13:00 – 14:00
niedziela zjazdowa 13:45 – 14:15

mgr inż. Izabela Wierucka

94 34 78 461
izabela.wierucka@tu.koszalin.pl

środa 9:45 – 10:15

mgr Jolanta Janus

94 34 78 535
jolanta-janus@wp.pl

wtorek 11:00 – 12:00

mgr Jan Konieczny

94 34 39 198
jan.konieczny@tu.koszalin.pl

poniedziałek 15:30 – 16:30

dr hab. inż. Tomasz Rydzkowski
prof. nadzw

94 34 78 424
tomasz.rydzkowski@)tu.koszalin.pl

poniedziałek 13:00 – 14:00

mgr inż. Lesław Wilk

94 34 78 488
leslaw.wilk@tu.koszalin.pl

czwartek 11:00 – 13:00

dr hab. inż. Bogdan Warcholiński
prof. nadzw.

94 34 86 634
bogdan.warcholinski@tu.koszalin.pl

czwartek 14:00 – 14:30
piątek 15:00 – 15:50

dr hab. inż. Tomasz Piskier
prof. nadzw.

94-3478-297
tomasz.piskier@tu.koszalin.pl

piątek 12:00 – 13:00

dr hab. inż. Anna Zawada-Tomkiewicz
prof. nadzw.

94-3478-451
anna.zawada-tomkiewicz@tu.koszalin.pl

czwartek 9:00 – 9:15

dr inż. Krzysztof Kukiełka

94-3478-478
krzysztof.kukielka@tu.koszalin.pl

piątek 13:00 – 14:00