Top

W miesiącach lutym, marcu i kwietniu przeprowadzone zostały działania promujące Politechnikę Koszalińską a w szczególności Zamiejscowy Wydział Przemysłu Drzewnego w szkołach średnich. Wytypowanych zostało około 40 szkół średnich z woj. Zachodniopomirskiego, Pomorskiego, Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego. W każdej prezentacji brał udział: Pracownik Wydziału Przemysłu Drzewnego: dr inż. Wiesław Szada-Borzyszkowski, przedstawiciel Kronospan: Agata Rakuz, oraz reprezentant studentów I roku IiAwPD.

24.02.2017

1.

LĘBORK

Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych;
ul. Marcinkowskiego 1

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. Powiatowe Centrum Edukacyjne – Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych-Ul. Pionierów 16,
  2. Zespół Szkół Nr 3-Al. Wolności 31,
  3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1-Ul. Dygasińskiego 14
 

27.02.2017

2.

SŁUPSK

Zespół Szkół Technicznych;
ul. K. Szymanowskiego 5

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. Zespół Szkół Ogólnokszt. i Tech.ul. Bursztynowa 12 76-270 Ustka
  2. Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24, 76-200 Słupsk
  3. Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych ul. Niedziałkowskiego 2 76-200 Słupsk
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących 76-200 Słupsk ul. Mickiewicza 32
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 ul. Marii Zaborowskiej 2 76-200 Słupsk
  6. Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Wł. Reymonta ul. Szczecińska 36 76-200 Słupsk
  7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 60
  8. Zespół Szkół Informatycznych ul. Koszalińska 9 76-200 Słupsk
 

28.02.2017

3.

MIASTKO

Zespól Szkól Ogólnokształcących i Technicznych;
ul. Młodzieżowa 3

 

4.

ŁODZIEŻ

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;

Łodzierz 11

 

01.03.2017

5.

CHOJNICE

Zespół Szkół w Chojnicach;

ul. Nowe Miasto 4-6
 

 

6.

SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych;

ul. Przemysłowa 15

 

02.03.2017

7.

CZŁUCHÓW

Zespól Szkól Gimnazjalnych i Ogólnokształcących,

ul. Kusocińskiego 1

 

8.

CZARNE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;

ul. Leśna 2

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe-CZŁUCHÓW:

  1. Zespół Szkół Agrobiznesu-Ul Parkowa 2
  2. Zespół Szkół Sportowych-Ul. Koszalińska 2B
  3. Liceum Ogólnokształcące-Ul. Szczecińska 8
 

03.03.2017

9.

CHOJNICE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2;
ul. Angowicka 45

 

 

10.

CHOJNICE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1;
ul. Kościerska 11

 

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. II Liceum Ogólnokształcące; Ul. Świętopełka 1, 89-600 Chojnice
  2. Technikum nr 2 w Chojnicach ul. Dworcowa 1, 89-600 Chojnice
 

06.03.2017

 

11.

KARLINO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
ul. Ks. S. Brzóski 6

 

12.

BIAŁOGARD

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
ul. Dąbrowszczaków 14

 

13.

POŁCZYN ZDRÓJ

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
ul. Stanisława Staszica 6

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe-BIAŁOGARD:

  1. Liceum Ogólnokształcące im Bogusława X – Ul. Dąbrowszczaków 46 Białogard
 

07.03.2017

14.

BYTÓW

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
ul. Sikorskiego 35

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. Zespół Szkół Ekonomiczno usługowych Ul Derdowskiego 3
  2. Zespół Szkół Ogolnokształcących-Ul. Gdańska 57
 

08.03.2017

 

15.

DRAWSKO POMORSKIE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2;
ul. Połczyńska 7

 

16.

DRAWSKO POMORSKIE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2;
ul. Złocieniecka 25

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe-ŚWIDWIN:

  1. Zespół Szkół Rolniczych ul.Szczecińska 88
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 28
 

10.03.2017

 

17.

CZAPLINEK

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
ul. Grunwaldzka 1

 

18.

BARWICE

Zespół Szkół w Barwicach;
ul. Moniuszki 12

 

13.03.2017

 

19.

GRYFICE

Liceum Ogólnokształcęce;
ul. Wałowa 18

 

20.

BENICE

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;
Benice 12, Kamień Pomorski

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe: TRZEBIATÓW

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Plac Lipowy 15
 

14.03.2017

21.

ZŁOTÓW

Technikum nr 1;

ul. Norwida 10

 

22.

ZŁOTÓW

I Liceum Ogólnokształcące;

ul. Bohat. Westerplatte 9

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. Zespół Szkół Ekonomicznych-Ul. Plac wolności1/2
  2. Technikum nr 3-Ul. 8 marca 5
 

15.03.2017

23.

KOŁOBRZEG

Technikum Zawodowe nr 2;

ul. 1 Maja 47

 

 

 

Dodatkowo-materiały reklamowe:

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika; Ul. Łopuskiego 42
  2. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich; Ul. Łopuskiego 13
 

17.03.2017

24.

KALISZ POMORSKI

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych;

ul. Wolności 20

 

25.

P ŁOTY

Technikum zawodowe;

ul. Paderewskiego 13

 

20.03.2017

26.

KOSZALIN

Zespół Szkół nr 9;

ul. Jedności 9

 

22.03.2017

27.

BORNE SULINOWO

Zespół Szkół – Liceum Ogólnokształcące;
ul. Niepodległości 24

 

23.03.2017

28.

SZCZECINEK

Zespół Szkół nr 6;
ul. Staszica 15

 

29.

BIAŁY BÓR

Zespół Szkół im O. Langego;

ul. Brzezinecka 10

 

30.

SZCZECINEK

Zespół Szkół nr 2;

ul. 1 Maja 22

 

27.03.2017

31. 32.

SZCZECINEK

SZCZECINEK

Zespół Szkół Technicznych;

ul. Koszalińska 81

I Liceum Ogólnokształcące;

ul. Ks. Elżbiety 1

 

29.03.2017

33.

SŁAWNO

Zespół Szkół Agrotechnicznych;

ul. Sempołowskiej 2

 

34.

POLANÓW

Liceum Ogólnokształcące;

ul. Gradowe Wzgórze 5

 

35.

WARCINO

Technikum Leśne w Warcinie;

Warcino 1

 

30.03.2017

36.

DARŁOWO

Zespół Szkół im. St. Żeromskiego;

ul. Chopina 2

 

7.04.2017

37.

ŁOBEZ

Zespół Szkół w Łobzie;

ul. Niepodległości 54